KURUMSAL - ERSAN MADENİ EŞYA

İçeriğe git

Ana menü:

KURUMSAL

 
 
 
 
Metal Ev Ürünleri Sektörünün 1966 yıllından beri ticari tecrübe ve birikimine sahip öncü Firması
Ersan Madeni Eşya, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kuruldu. Ve üretim faaliyetlerine Serbest Bölgede'ki 13.500m2'si kapalı 70.000m2'lik Entegre Tesise taşıyarak devam ettirmektedir. Ersan, hedeflerini büyüttü ve hızlı bir atakla AvrupaPazarının Kapılarını araladı.
 
 Sadece 3 yıllık geçen sürede önemli mesafeler kaydetti. Avrupa'da belli bölgelerde distribütörlükler vererek merkez satış ağları oluşturdu. Şu an satışının %95'ini dış pazara gerçekleştirmektedir. Tesisimizde mevcut üretimimiz dahilinde olan metal &ferforje karyola-başlık, katlanır somya, ranza, metal aksesuarlar, yatak mekanizmaları ve döşemeli karyola ve hareketli -fonksiyonel - motorlu box bazalara ilave olarak , viskolu-torba yaylı yatak, ped ve kılıflar da ürün çizgimize dahil oldu. 2004 yılında aldığımız ISO 9001-2000 Kalite Yönetim  sistem Belgesiyle kalitemizi tescilledik. Gayemiz; bütün global pazarda, üretimden satışa kalite performansımızdan taviz vermeden, pazarın ihtiyacını karşılamak ve metaldeki estetiği sizlerle buluşturmaktır. Tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya özen gösteren firmamız bu doğrultuda hiçbir emek ve özveriden kaçınmadan yeni yatırımlar gerçekleştirmeye devam ederek herkese hitap eden modern tasarımlı ürünler ortaya koymaktadır.
 
 Misyonumuz;
Mevcut kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak müşteri memnuniyetini sağlamak, ekonomik pazarda varlığını hissettiren, teknolojik gelişmelerden haberdar bir marka olarak sürekli gelişen, Pazar payını artıran metal eşya üreticisi olmaktır.
 
 Vizyonumuz;
Sektörde liderliğe oynayan, teknolojiye ve çalışanlarına vermiş olduğu değerle adından söz ettiren, bu manada sektördeki rakiplerine örnek teşkil eden bir firma olmanın yanı sıra yaptığı yurtdışı satışlarıyla global pazarda yeniliklere açık, sektöre yön veren bir firma olmaktır.
 
 Kalite Politikamız;
Uluslararası standartlarda kalite yönetim sistem şartlarına uygun, müşteri memnuniyetini esas alan 'Madeni Eşya' üretimi yapmak, tüketiciye kaliteli ürün sunmak ve sürekli iyileştirmek ana politikamızdır.
 
                                        Faaliyetlerimizi Anlamlı Kılan "Kalitemizdir"
Ersan Madeni Eşya
Muammer Erman

İçeriğe dön | Ana menüye dön

Bu web sitesini kullanmak için JavaScript'i etkinleştirmeniz gerekir.